Duyurular

Değerli üyelerimiz ve takipçilerimiz! Sitemiz aktif  kullanıma açılmıştır. Yayınlanmasını istediğiniz haberler, duyurular veya yazılarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mail adresi:mkbszsari@gmail.com


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim, Sana uymayabilirim. Yanımda yürü ki böylece seni görebileyim, böylece ikimiz eşit oluruz.
Sosyal ve Kültürel Etkinlikler


Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu

 

KOMİSYON BİLGİLERİ

Üst Birim

GÖNÜL YOLU Yönetim Kurulu

Birim

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkanlığı

 

1.Amaç

 

GÖNÜL YOLU tarafından gerçekleştirilecek sanatsal ve kültürel içerikli etkinliklerin belirlenmesini sağlamak, gerekli organizasyon işlemlerini yürütmek, faaliyet alanlarını belirlemek, etkinliklerin halkla buluşmasını sağlayarak gerek üyelerin ve gerekse halkın sanatsal ve kültürel alanda gelişimine katma değer sağlamak ve yapılacak çalışmaları ve sonuçlarını rapor olarak yönetim kuruluna sunmak.

 

2.Kapsam

 

Görev Tanımı:

 

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu: GÖNÜL YOLU  tüm üyelerin aidiyet duygularını artırıcı faaliyetler gerçekleştirmek, birlik ve beraberliği diri tutmaya yönelik aktiviteler belirlemek ve sağlanacak etkinliklerin tür, tarih ve konularına ilişkin kayıtlarını yapmak, yapılan etkinliklere yönelik katılımcıların dilek, istek, öneri ve eleştirilerini toplamak ve analiz etmek, analizlerin GÖNÜL YOLU adına etki ve tesir değerlerinin ölçümünü yaparak dokümantasyon kayıtlarını tutmak ve rapor haline getirerek sonucu GÖNÜL YOLU Yönetim Kurulu’na sunmak.

 

3. Sorumluluk

 

Bu görev tanımının ihtiva ettiği konuların yürürlükteki kanun ve yönetmelikler ile GÖNÜL YOLU Tüzüğü’ne uygun yürütülmesi ve takibinden Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu sorumludur.

 

Birimin Yetkileri

 

1. Yukarıda belirtilen görev ve sorumlulukları amacına uygun gerçekleştirme yetkisine sahip olmak.

2. Faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için gerekli araç ve gereçleri kullanabilmek.

3. GÖNÜL YOLU temsil yetkisini kullanmak.

4. İmza yetkisine sahip olmak

 

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top